ZpětZpět na Aktivity

„Kdo si hraje nezlobí.“

Hrát si, bavit se, relaxovat.
Naše zahrada, Vám poskytne tu správnou plochu pro Vaše sportovní a zábavné aktivity.Každý z Vás si určitě najde to pravé.

Bazén

Velký zapuštěný, zastřešený, vyhřívaný bazén o velikosti 8,5 x 3,5 metru s relaxačními zónami a chrličem vody, venkovní sprchou a samozřejmě s lehátky pro letní osvěžení a hrátky Vašich dětí.

Volejbalové -nohejbalové hřiště

Travnaté hřiště pro Vaše sportovní utkání. možnost hraní volejbalu, nohejbalu, tenisu, badminton a jiných společenských her.

Ruské kuželky

Závěsné kuželky jsou společenská hra, nikoliv sportovní disciplína. Není nutné striktně dodržovat psaná pravidla. Každá společnost si dohodne pravidla hry předem tak, jak to vyhovuje věku a počtu hráčů.

Petanque

Petanque je francouzská společenská hra pro dvě 1-3 členná družstva, kde se hráči snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý.

Velkou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý a prakticky kdekoliv (terén hřiště je libovolný).

Kroket

Typický dvěma kolíky, širokými drátěnými brankami (obvykle devět či deset), lehkými dřevěnými koulemi o menším průměru a velmi krátkými holemi s miniaturními kladívky.

Lze ho hrát téměř na jakémkoli terénu. Modifikací pravidel je několik. K dispozici balení pro čtyři hráče.

Kroužky

Házecí kroužky, příjemná hra nejenom pro mladé, ale pro všechny věkové kategorie.

Lze ji hrát na téměř jakémkoli hřišti nebo v přírodě – klasická hra na trávník. Získejte správný grif, správně hoďte kroužek na hrot a poražte tak své známé nebo kolegy.

Velké mikádo

Mikádo je určeno pro dva a více hráčů.
Vytahujte jednotlivé tyčky, aniž by se ostatní pohnuly – někdy velice snadné, jindy však naopak. Tyčky dle barev maji různá bodová ohodnocení.
Získejte klidnou rukou, co nejvíce a pokud možno co nejcennější tyčky.